• Concordia-W JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Concordia-W JO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buiting, BartOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:30-20:00u 4A+C 1
    Donderdag18:30-20:00u 3A+B 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:15VVO JO17-1 - Concordia-W JO17-1Sportpark De Pinkenberg
    5 feb. 13:15Blauw Wit JO17-1 - Concordia-W JO17-1Sportpark De Schoonhorst
    12 feb. 13:00Concordia-W JO17-1 - RKSV Driel JO17-1Sportpark De Grindslag
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jan.JO13-1 - VVG JO13-10 - 0
  • Poulestanden Concordia-W JO17-1 (0237 Onder 17 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO17-200000000
    2Blauw Wit JO17-100000000
    3Concordia-W JO17-100000000
    4RKSV Driel JO17-100000000
    5DVOL JO17-100000000
    6Excelsior Z. JO17-100000000
    7OBW JO17-100000000
    8SCE JO17-100000000
    9SML JO17-200000000
    10ST: Terborg/Silvolde JO17-100000000
    11VVO JO17-100000000
    12Sc Westervoort JO17-100000000

    Poulestanden Concordia-W JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Terborg/Silvolde JO17-11091031121928
    2Vorden JO17-1961230141619
    3Concordia-W JO17-185212691717
    4Varsseveld JO17-185122215716
    5FC Dinxperlo JO17-1841398113
    6VVG '25 JO17-194141512313
    7SJO UNO'21 JO17-193151225-1310
    8DZC '68 JO17-2103162519610
    9OBW JO17-183052236-149
    10Pax JO17-18017933-241
    11ZZC'20 JO17-17007422-180

    Poulestanden Concordia-W JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W JO17-13300140149
    2SC Rheden JO17-1320168-26
    3DVC '26 JO17-2310239-63
    4DZC '68 JO17-4300328-60

    Poulestanden Concordia-W JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Redichem JO17-1110010193
    2Lemelerveld JO17-111008083
    3Groen Wit '62 JO17-111006063
    4Oeken JO17-111008353
    5Epe JO17-211005053
    6Go Ahead Kampen JO17-111005053
    7't Harde JO17-111003033
    8Pax JO17-111003033
    9Schalkhaar JO17-211003033
    10SEH JO17-111005323
    11Bennekom JO17-211004223
    12Sc. Overwetering JO17-111003123
    13TVC '28 JO17-111003123
    14DETO JO17-1JM11002023
    15RKHVV JO17-211004313
    16Concordia-W JO17-111003213
    17EFC '58 JO17-111003213
    18Orion JO17-211003213
    19De Tubanters 1897 JO17-111003213
    20Almelo JO17-111002113
    21DOS '37 JO17-111002113
    22DVOL JO17-111002113
    23FC Dinxperlo JO17-111001013
    24ST: Terborg/Silvolde JO17-111001013
    25AVW '66 JO17-111002203
    26avc Heracles JO17-111002203
    27Excelsior Z. JO17-111002203
    28Blauw Wit JO17-100000000
    29ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-110012200
    30VVO JO17-110012200
    31Markelo JO17-110012200
    32Sc Westervoort JO17-1100134-10
    33DZC '68 JO17-3100123-10
    34Sparta E. JO17-2100123-10
    35VVOP JO17-1JM100123-10
    36Woezik JO17-2100123-10
    37Excelsior '31 JO17-2100112-10
    38Jonge Kracht JO17-1100112-10
    39Juventa '12 JO17-1100112-10
    40FC Eibergen JO17-1JM100101-10
    41VVG '25 JO17-1100101-10
    42Hattem JO17-1100135-20
    43ONA '53 JO17-1100124-20
    44Colmschate '33 JO17-1100113-20
    45KOSC JO17-1100113-20
    46Stevo JO17-1100102-20
    47SJO UNO'21 JO17-1100103-30
    48v.v. Twenthe JO17-1100103-30
    49Zeewolde JO17-2100103-30
    50Spcl. Brummen JO17-1JM100138-50
    51Swift '64 JO17-1100105-50
    52Wijhe '92 JO17-2JM100105-50
    53WSV JO17-2100106-60
    54SSA DVC Dedemsvaart JO17-2100108-80
    55SDV Barneveld JO17-31001110-90

    Poulestanden Concordia-W JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO17-211005053
    2avc Heracles JO17-111006243
    3't Harde JO17-111005323
    4AVW '66 JO17-111003123
    5Schalkhaar JO17-211002023
    6Go Ahead Kampen JO17-111004313
    7Groen Wit '62 JO17-111004313
    8FC Dinxperlo JO17-111002113
    9DOS '37 JO17-111002113
    10TVC '28 JO17-111002113
    11Blauw Wit JO17-111001013
    12Lemelerveld JO17-111002203
    13DVOL JO17-111001103
    14ST: Terborg/Silvolde JO17-111001103
    15Sc. Overwetering JO17-110012200
    16Orion JO17-210011100
    17Concordia-W JO17-110011100
    18Oeken JO17-1100134-10
    19SEH JO17-1100134-10
    20Almelo JO17-1100112-10
    21DETO JO17-1JM100112-10
    22Pax JO17-1100112-10
    23Excelsior Z. JO17-1100101-10
    24EFC '58 JO17-1100135-20
    25Redichem JO17-1100113-20
    26Epe JO17-2100102-20
    27De Tubanters 1897 JO17-1100126-40
    28RKHVV JO17-2100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gerritsen, TristanTeamspeler
    Hebing, TigoTeamspeler
    Hollander, TwanTeamspeler
    Ketelaar, BryanTeamspeler
    Lueb, TijmenTeamspeler
    Lueb, TristanTeamspeler
    Salemink, MilanTeamspeler
    Scheepbouwer, JulianTeamspeler
    Spaan, StijnTeamspeler
    Steentjes, MilanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.