• Concordia-W JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Gerritsen, JorisOverige stafTeammanager
    Jansen, NickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18:30-20:00u 4A+C 1
    Donderdag18:30-20:00u 3A+B 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 14:30SDOUC JO17-1 - Concordia-W JO17-1Sportpark De IJsselweide
    2 nov. 12:30Concordia-W JO17-1 - SJO ZZC JO17-1Sportpark De Grindslag
    9 nov. 12:30Concordia-W JO17-1 - SC Rheden JO17-1Sportpark De Grindslag
    16 nov. 10:30AVW '66 JO17-1 - Concordia-W JO17-1Sportpark Hamerden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.AZSV JO17-2 - Concordia-W JO17-10 - 5
    12 okt.Warnsveldse Boys JO17-1 - Concordia-W JO17-10 - 2
  • Poulestanden Concordia-W JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W JO17-132106337
    2FC Dinxperlo JO17-132017346
    3SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1302134-12
    4HC '03 JO17-13012410-61

    Poulestanden Concordia-W JO17-1 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pax JO17-1440092712
    2OBW JO17-13300172159
    3AVW '66 JO17-13201209116
    4Concordia-W JO17-1320178-16
    5Warnsveldse Boys JO17-142028806
    6v.v. Dieren JO17-23111161244
    7Varsseveld JO17-14112171344
    8DZC '68 JO17-24112816-84
    9SJO ZZC JO17-1410389-13
    10SDOUC JO17-14103814-63
    11SC Rheden JO17-14013530-251

    Poulestanden Concordia-W JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Enschede JO17-11100100103
    2Concordia-W JO17-111005053
    3Witkampers JO17-111005143
    4Pax JO17-111003033
    5Juventa '12 JO17-111004223
    6FC Eibergen JO17-111002023
    7Enter Vooruit JO17-1G11002113
    8GFC JO17-111002113
    9Sportlust Glanerbrug JO17-111002203
    10avc Heracles JO17-100000000
    11RSC JO17-100000000
    12De Tukkers JO17-100000000
    13LSV JO17-110012200
    14BWO JO17-2100112-10
    15Wilhelminaschool JO17-1100112-10
    16KOSC JO17-1100124-20
    17ST: HSC'21/Buurse JO17-2100102-20
    18SJO ZZC JO17-1100103-30
    19Warnsveldse Boys JO17-1100115-40
    20AZSV JO17-2100105-50
    21Haaksbergen JO17-11001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dibbes, RodyTeamspeler
    Hetterscheid, MarijnTeamspeler
    Keuben, SiebeTeamspeler
    Mullink, JustinTeamspeler
    Reijmer, LuukTeamspeler
    Schennink, JasperTeamspeler
    Wal, Ernst-Jan van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.