• Contact

  • Algemeen

    Accomodatie
    Sportpark De Grindslag
    Doesburgseweg 20
    7031 JC  Wehl
    0314 - 68 17 98

    Correspondentieadres
    s.v. Concordia Wehl
    Postbus 10
    7030 AA  Wehl

    info@concordia-wehl.nl

     

     







  • Wedstrijdsecretariaat

    afdeling

    naam

    telefoonnummer

    e-mail

    pupillen en kids

    Marc Hebing

    06-21243614 

    marchebing@outlook.com

    junioren

    Marc Hebing

    06-21243614

    marchebing@outlook.com

    senioren

    Bennie Jansen

    06-14455689

    b.jansen805@gmail.com

     

     

     

     

    consul

    Bennie Jansen

    06-14455689

    b.jansen805@gmail.com

    scheidsrechter-coördinator

    Bennie Jansen

    06-14455689

    b.jansen805@gmail.com
  • Coördinatoren Jeugdlijn

    jeugdlijn

    coördinator

    e-mail

    Kids, JO7, JO8 en JO9

    Bart Nengerman

    nengerman80@gmail.com

    JO10 en JO11

    Swen Kock

    swensarieke@hotmail.nl

    JO13 en JO15

    Harold Reuling

    haroldreuling@kpnmail.nl

    JO17 en JO19

    Michiel Schrijvers

    concordiajo19@hotmail.com

    Kids t/m JO11 (overkoepelend)

    Kevin Evers

    evers_kevin40@hotmail.com

    JO13 t/m JO19 (overkoepelend)

    Marco Godschalk

    m.godschalk73@gmail.com

  • Sponsorcommissie

    voorzitter

    Berry Evers

    e-mail

    sponsoring@concordia-wehl.nl

  • Kleding & Materialen

    voorzitter

    Roy Smit

    Op donderdagavond kun je inlopen en iemand aanspreken met vragen of klachten over materiaal en/of kleding.

  • Dagelijks Bestuur

    functie

    naam

    e-mail

    voorzitter

    Bas Helmink

    voorzitter@concordia-wehl.nl

    secretaris

    Berry Evers

    secretaris@concordia-wehl.nl

    penningmeester

    Jeroen Freriks

    penningmeester@concordia-wehl.nl

  • Vertrouwenspersoon

    naam

    Simone Pastoors

    e-mail

    info@mind2move.nl

    telefoon

    06-50474658

  • VOG

    naam

    Theo Jansen

    e-mail

    t.jansen13@concepts.nl

  • Ledenadministratie

    naam

    Carolien Salemink

    e-mail

    ledenadministratie@concordia-wehl.nl

  • Communicatie

    voorzitter

    Kris van de Westeringh

    e-mail

    communicatie@concordia-wehl.nl

  • Webmaster

    Heb je een vraag over de website? Heb je een foutje ontdekt? Laat het ons weten via onderstaand e-mailadres!

    de communicatiecommissie

    communicatie@concordia-wehl.nl