• Programma 14 december 2019

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    13B Vorden 13.00-13.40 Ruurlo JO13-2A - BasteomJO13-1A Ruurlo JO13-2A
    13B Vorden 13.40-14.20 VIOD JO11-1 - Doetinchem JO13-1 Ruurlo JO13-2A
    13B Vorden 14.20-15.00 VIOD JO12-1 - Ruurlo JO13-2B Ruurlo JO13-2A
    13D Vorden 15.00-15.40 VIOD JO13-3A - Vorden JO13-2A Ruurlo JO13-2A
    13E Vorden 15.40-16.20 Keijenburgse Boys JO13-1B - HC'03 JO13-2A Ruurlo JO13-2A
    13E Vorden 16.20-17.00 VIOD JO13-3B - Vorden JO13-2B Ruurlo JO13-2A
    8B Wichmond 09.00-09.40 Wolfersveen JO8-1 - Varsseveld JO8-2 Wolfersveen JO8-1
    9B Wichmond 09.40-10.20 Concordia JO9-2 - HC'03 JO9-1 Wolfersveen JO8-1
    8A Wichmond 10.20-11.00 Vorden JO8-1 - Basteom JO8-1 Wolfersveen JO8-1
    9C Wichmond 11.00-11.40 Concordia MO9-1 - Vorden JO9-2 Wolfersveen JO8-1
    9C Wichmond 11.40-12.20 PAX JO9-2 - Basteom JO9-2 Wolfersveen JO8-1
    9B Wichmond 12.20-13.00 Basteom JO9-1 - Kilder JO9-1 Wolfersveen JO8-1
    9B Wichmond 13.00-13.40 VIOD JO9-3 - Keijenburgse boys JO9-1 Keijenburgse boys JO9-1
    13G Wichmond 13.40-14.20 PAX JO13-3A - Vorden JO13-3B Keijenburgse boys JO9-1
    13G Wichmond 14.20-15.00 PAX JO13-3B - Vorden JO13-3A Keijenburgse boys JO9-1
    13G Wichmond 15.00-15.40 Ruurlo JO13-4A - Ruurlo JO13-4B Keijenburgse boys JO9-1
    13F Wichmond 15.40-16.20 HC'03 JO13-3A - PAX MO13-1A Keijenburgse boys JO9-1
    13F Wichmond 16.20-17.00 HC'03 JO13-3B - Kilder MO13-1A Keijenburgse boys JO9-1
    8A Zelhem 08.30-09.10 Varsseveld JO8-1 - VIOD JO8-3 Varsseveld JO8-1
    8A Zelhem 09.10-09.50 Concordia JO8-2 - Ruurlo JO8-1 Varsseveld JO8-1
    10A Zelhem 09.50-10.30 Concordia JO10-1 - Ruurlo JO10-1 Varsseveld JO8-1
    13A Zelhem 10.30-11.10 Concordia JO13-1A - Vorden JO13-1B Varsseveld JO8-1
    13A Zelhem 11.10-11.50 Concordia JO13-1B - VIOD JO13-1B Varsseveld JO8-1
    9C Zelhem 11.50-12.30 HC'03 JO9-2 - Varsseveld JO9-2 Varsseveld JO8-1
    12A Zelhem 12.30-13.10 Kilder MO12-1 - VIOD JO12-3 Kilder MO12-1
    12A Zelhem 13.10-13.50 PAX JO12-1 - VIOD JO12-2 Kilder MO12-1
    12A Zelhem 13.50-14.30 Kilder JO12-1 - Basteom JO12-1 Kilder MO12-1
    13A Zelhem 14.30-15.10 VIOD JO13-1A - Vorden JO13-1A Kilder MO12-1
    13D Zelhem 15.10-15.50 Kilder JO13-1A - Concordia JO13-2B Kilder MO12-1
  • Programma 21 december 2019

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    10B Keppel 08.30-09.10 Concordia JO9-1 - Kilder JO10-1 Kilder JO10-1
    10B Keppel 09.10-09.50 PAX JO9-1 - VIOD JO10-2 Kilder JO10-1
    10B Keppel 09.50-10.30 Ruurlo JO10-2 - Concordia JO10-2 Kilder JO10-1
    9B Keppel 10.30-11.10 HC'03 JO9-1 - VIOD JO9-3 Kilder JO10-1
    9C Keppel 11.10-11.50 Varsseveld JO9-2 - Concordia MO9-1 Kilder JO10-1
    9B Keppel 11.50-12.30 Kilder JO9-1 - Concordia JO9-2 Kilder JO10-1
    13C Keppel 12.30-13.10 VIOD JO13-2B - HC'03 JO13-1A HC'03 JO13-1A
    13C Keppel 13.10-13.50 PAX JO13-2B - Concordia JO13-2A HC'03 JO13-1A
    13F Keppel 13.50-14.30 Kilder MO13-1A - HC'03 JO13-3A HC'03 JO13-1A
    13F Keppel 14.30-15.10 PAX MO13-1A - HC'03 JO13-2B HC'03 JO13-1A
    13D Keppel 15.10-15.50 Concordia JO13-2B - Keijenburgse Boys JO13-1A HC'03 JO13-1A
    13E Keppel 15.50-16.30 HC'03 JO13-2A - HC'03 JO13-1B HC'03 JO13-1A
    11C Steenderen 08.30-09.10 VIOD JO11-4 - Ruurlo JO11-2B Ruurlo JO11-2B
    11C Steenderen 09.10-09.50 Vorden JO11-2 - Doetinchem JO11-1 Ruurlo JO11-2B
    11D Steenderen 09.50-10.30 Keijenburgse Boys JO11-1 - Concordia JO11-3 Ruurlo JO11-2B
    11B Steenderen 10.30-11.10 Basteom JO11-1 - Kilder JO11-1 Ruurlo JO11-2B
    11B Steenderen 11.10-11.50 VIOD JO11-3 - Concordia JO11-2 Ruurlo JO11-2B
    12A Steenderen 11.50-12.30 Basteom JO12-1 - PAX JO12-1 Ruurlo JO11-2B
    13C Steenderen 12.30-13.10 VIOD JO13-2A - Basteom JO13-1B Basteom JO13-1B
    9B Steenderen 13.10-13.50 Keijenburgse boys JO9-1 - Basteom JO9-1 Basteom JO13-1B
    13G Steenderen 13.50-14.30 Vorden JO13-3B - Ruurlo JO13-4A Basteom JO13-1B
    9C Steenderen 14.30-15.10 Vorden JO9-2 - PAX JO9-2 Basteom JO13-1B
    9C Steenderen 15.10-15.50 Basteom JO9-2 - HC'03 JO9-2 Basteom JO13-1B
    13B Steenderen 15.50-16.30 BasteomJO13-1A - VIOD JO12-1 Basteom JO13-1B
    10C Wichmond 09.00-09.40 Ruurlo JO10-3 - Ruurlo JO10-4 Ruurlo JO10-3
    10C Wichmond 09.40-10.20 Basteom JO10-1 - PAX JO10-2 Ruurlo JO10-3
    10C Wichmond 10.20-11.00 VIOD JO10-3 - Wolfersveen JO10-1 Ruurlo JO10-3
    10A Wichmond 11.00-11.40 PAX JO10-1 - Keijenburgse boys JO10-1 Ruurlo JO10-3
    11E Wichmond 11.40-12.20 Keijenburgse Boys MO11-1 - Varsseveld JO11-4 Ruurlo JO10-3
    11E Wichmond 12.20-13.00 Basteom JO11-2 - Varsseveld JO11-3 Ruurlo JO10-3
    11D Wichmond 13.00-13.40 Ratti-Socii JO11-1 - VIOD JO11-5 Ratti-Socii JO11-1
    13A Wichmond 13.40-14.20 Vorden JO13-1B - VIOD JO13-1A Ratti-Socii JO11-1
    13D Wichmond 14.20-15.00 Vorden JO13-2A - Kilder JO13-1A Ratti-Socii JO11-1
    13B Wichmond 15.00-15.40 Ruurlo JO13-2B - VIOD JO11-1 Ratti-Socii JO11-1
    13B Wichmond 15.40-16.20 Doetinchem JO13-1 - Ruurlo JO13-2A Ratti-Socii JO11-1
    13E Wichmond 16.20-17.00 Vorden JO13-2B - Keijenburgse Boys JO13-1B Ratti-Socii JO11-1
    9A Zelhem 08.30-09.10 Concordia JO8-1 - Vorden JO9-1 Concordia JO8-1
      Zelhem 09.10-09.50 vervalt -   Concordia JO8-1
    9A Zelhem 09.50-10.30 Ruurlo JO9-1 - Varsseveld JO9-1 Concordia JO8-1
    11A Zelhem 10.30-11.10 Concordia JO11-1 - VIOD JO11-2 Concordia JO8-1
    11A Zelhem 11.10-11.50 PAX JO11-1 - Vorden JO11-1 Concordia JO8-1
    12A Zelhem 11.50-12.30 VIOD JO12-2 - Kilder MO12-1 Concordia JO8-1
    12A Zelhem 12.30-13.10 VIOD JO12-3 - Kilder JO12-1 VIOD JO12-3
    8A Zelhem 13.10-13.50 Ruurlo JO8-1 - Vorden JO8-1 VIOD JO12-3
    8A Zelhem 13.50-14.30 Basteom JO8-1 - Varsseveld JO8-1 VIOD JO12-3
    8A Zelhem 14.30-15.10 VIOD JO8-3 - Concordia JO8-2 VIOD JO12-3
    13G Zelhem 15.10-15.50 Ruurlo JO13-4B - PAX JO13-3B VIOD JO12-3
    13G Zelhem 15.50-16.30 Vorden JO13-3A - PAX JO13-3A VIOD JO12-3
  • Programma 28 december 2019

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    9C Keppel 08.30-09.10 HC'03 JO9-2 - PAX JO9-2 HC'03 JO9-2
    8B Keppel 09.10-09.50 Keijenburgse boys MO8-1 - PAX JO8-2 HC'03 JO9-2
    10C Keppel 09.50-10.30 Ruurlo JO10-4 - VIOD JO10-3 HC'03 JO9-2
    10B Keppel 10.30-11.10 VIOD JO10-2 - Concordia JO9-1 HC'03 JO9-2
    10B Keppel 11.10-11.50 Kilder JO10-1 - Ruurlo JO10-2 HC'03 JO9-2
    10A Keppel 11.50-12.30 VIOD JO9-1 - PAX JO10-1 HC'03 JO9-2
    11E Keppel 12.30-13.10 Varsseveld JO11-3 - Keijenburgse Boys MO11-1 Keijenburgse Boys MO11-1
    11E Keppel 13.10-13.50 Varsseveld JO11-4 - HC'03 JO11-2 Keijenburgse Boys MO11-1
    11D Keppel 13.50-14.30 VIOD JO11-5 - Keijenburgse Boys JO11-1 Keijenburgse Boys MO11-1
    11C Keppel 14.30-15.10 Doetinchem JO11-1 - VIOD JO11-4 Keijenburgse Boys MO11-1
    11B Keppel 15.10-15.50 Kilder JO11-1 - HC'03 JO11-1 Keijenburgse Boys MO11-1
    11A Keppel 15.50-16.30 VIOD JO11-2 - VIOD JO10-1 Keijenburgse Boys MO11-1
    8A Steenderen 08.30-09.10 Basteom JO8-1 - VIOD JO8-3 Basteom JO8-1
    9C Steenderen 09.10-09.50 Varsseveld JO9-2 - Vorden JO9-2 Basteom JO8-1
    8A Steenderen 09.50-10.30 Varsseveld JO8-1 - Ruurlo JO8-1 Basteom JO8-1
    9B Steenderen 10.30-11.10 Basteom JO9-1 - HC'03 JO9-1 Basteom JO8-1
    9B Steenderen 11.10-11.50 Keijenburgse boys JO9-1 - Kilder JO9-1 Basteom JO8-1
      Steenderen 11.50-12.30 vervalt -   Basteom JO8-1
    10C Steenderen 12.30-13.10 Wolfersveen JO10-1 - Basteom JO10-1 Basteom JO10-1
    12A Steenderen 13.10-13.50 Kilder MO12-1 - Basteom JO12-1 Basteom JO10-1
    12A Steenderen 13.50-14.30 PAX JO12-1 - Kilder JO12-1 Basteom JO10-1
    13D Steenderen 14.30-15.10 Keijenburgse Boys JO13-1A - Vorden JO13-2A Basteom JO10-1
    13C Steenderen 15.10-15.50 HC'03 JO13-1A - VIOD JO13-2A Basteom JO10-1
    13C Steenderen 15.50-16.30 Basteom JO13-1B - PAX JO13-2B Basteom JO10-1
    9A Vorden 13.00-13.40 Vorden JO9-1 - Ruurlo JO9-1 Vorden JO9-1
    10C Vorden 13.40-14.20 PAX JO10-2 - Ruurlo JO10-3 Vorden JO9-1
    11C Vorden 14.20-15.00 Ruurlo JO11-2B - Varsseveld JO11-2 Vorden JO9-1
    13G Vorden 15.00-15.40 PAX JO13-3A - Ruurlo JO13-4B Vorden JO9-1
    13G Vorden 15.40-16.20 PAX JO13-3B - Ruurlo JO13-4A Vorden JO9-1
    13G Vorden 16.20-17.00 Vorden JO13-3A - Vorden JO13-3B Vorden JO9-1
    8A Wehl 08.30-09.10 Vorden JO8-1 - Concordia JO8-2 Concordia JO8-2
    9C Wehl 09.10-09.50 Concordia MO9-1 - Basteom JO9-2 Concordia JO8-2
    9B Wehl 09.50-10.30 VIOD JO9-3 - Concordia JO9-2 Concordia JO8-2
    9A Wehl 10.30-11.10 VIOD JO9-2 - Concordia JO8-1 Concordia JO8-2
    10B Wehl 11.10-11.50 Concordia JO10-2 - PAX JO9-1 Concordia JO8-2
    11D Wehl 11.50-12.30 Concordia JO11-3 - Ruurlo JO11-2A Concordia JO8-2
    11B Wehl 12.30-13.10 Concordia JO11-2 - Basteom JO11-1 Concordia JO11-2
    11A Wehl 13.10-13.50 Vorden JO11-1 - Concordia JO11-1 Concordia JO11-2
    13C Wehl 13.50-14.30 Concordia JO13-2A - VIOD JO13-2B Concordia JO11-2
    13B Wehl 14.30-15.10 VIOD JO11-1 - VIOD JO12-1 Concordia JO11-2
    13D Wehl 15.10-15.50 Kilder JO13-1A - VIOD JO13-3A Concordia JO11-2
    12A Wehl 15.50-16.30 VIOD JO12-2 - VIOD JO12-3 Concordia JO11-2
  • Programma 4 januari 2020

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    9B Keppel 08.30-09.10 VIOD JO9-3 - Kilder JO9-1 VIOD JO9-3
    9C Keppel 09.10-09.50 HC'03 JO9-2 - Vorden JO9-2 VIOD JO9-3
    9B Keppel 09.50-10.30 HC'03 JO9-1 - Keijenburgse boys JO9-1 VIOD JO9-3
    11E Keppel 10.30-11.10 HC'03 JO11-2 - Varsseveld JO11-3 VIOD JO9-3
    11B Keppel 11.10-11.50 HC'03 JO11-1 - Concordia JO11-2 VIOD JO9-3
    12A Keppel 11.50-12.30 PAX JO12-1 - VIOD JO12-3 VIOD JO9-3
    12A Keppel 12.30-13.10 Basteom JO12-1 - VIOD JO12-2 Basteom JO12-1
    12A Keppel 13.10-13.50 Kilder JO12-1 - Kilder MO12-1 Basteom JO12-1
    13F Keppel 13.50-14.30 HC'03 JO13-2B - Kilder MO13-1A Basteom JO12-1
    13F Keppel 14.30-15.10 HC'03 JO13-3A - HC'03 JO13-3B Basteom JO12-1
    13E Keppel 15.10-15.50 HC'03 JO13-1B - Vorden JO13-2B Basteom JO12-1
    13E Keppel 15.50-16.30 Keijenburgse Boys JO13-1B - VIOD JO13-3B Basteom JO12-1
    9C Steenderen 08.30-09.10 Basteom JO9-2 - Varsseveld JO9-2 Basteom JO9-2
    10C Steenderen 09.10-09.50 Basteom JO10-1 - VIOD JO10-3 Basteom JO9-2
    10C Steenderen 09.50-10.30 PAX JO10-2 - Ruurlo JO10-4 Basteom JO9-2
    11E Steenderen 10.30-11.10 Keijenburgse Boys MO11-1 - Basteom JO11-2 Basteom JO9-2
    11C Steenderen 11.10-11.50 Varsseveld JO11-2 - Doetinchem JO11-1 Basteom JO9-2
    11C Steenderen 11.50-12.30 VIOD JO11-4 - Vorden JO11-2 Basteom JO9-2
    11B Steenderen 12.30-13.10 Basteom JO11-1 - VIOD JO11-3 Basteom JO11-1
    13G Steenderen 13.10-13.50 PAX JO13-3B - Vorden JO13-3B Basteom JO11-1
    13G Steenderen 13.50-14.30 Ruurlo JO13-4A - PAX JO13-3A Basteom JO11-1
    13G Steenderen 14.30-15.10 Ruurlo JO13-4B - Vorden JO13-3A Basteom JO11-1
    13C Steenderen 15.10-15.50 VIOD JO13-2B - Basteom JO13-1B Basteom JO11-1
    13B Steenderen 15.50-16.30 Ruurlo JO13-2A - Ruurlo JO13-2B Basteom JO11-1
    9C Wehl 08.30-09.10 PAX JO9-2 - Concordia MO9-1 Concordia MO9-1
    8A Wehl 09.10-09.50 Concordia JO8-2 - Varsseveld JO8-1 Concordia MO9-1
    10A Wehl 09.50-10.30 Keijenburgse boys JO10-1 - Concordia JO10-1 Concordia MO9-1
    13A Wehl 10.30-11.10 Vorden JO13-1A - Concordia JO13-1B Concordia MO9-1
    13A Wehl 11.10-11.50 VIOD JO13-1B - Concordia JO13-1A Concordia MO9-1
    9B Wehl 11.50-12.30 Concordia JO9-2 - Basteom JO9-1 Concordia MO9-1
    10B Wehl 12.30-13.10 Concordia JO9-1 - Concordia JO10-2 Concordia JO9-1
    11A Wehl 13.10-13.50 Concordia JO11-1 - PAX JO11-1 Concordia JO9-1
    13D Wehl 13.50-14.30 VIOD JO13-3A - Keijenburgse Boys JO13-1A Concordia JO9-1
    13D Wehl 14.30-15.10 Vorden JO13-2A - Concordia JO13-2B Concordia JO9-1
    13C Wehl 15.10-15.50 PAX JO13-2B - VIOD JO13-2A Concordia JO9-1
    13C Wehl 15.50-16.30 Concordia JO13-2A - HC'03 JO13-1A Concordia JO9-1
    8A Wichmond 09.00-09.40 Vorden JO8-1 - VIOD JO8-3 Vorden JO8-1
    8A Wichmond 09.40-10.20 Ruurlo JO8-1 - Basteom JO8-1 Vorden JO8-1
      Wichmond 10.20-11.00 vervalt -   Vorden JO8-1
    10C Wichmond 11.00-11.40 Ruurlo JO10-3 - Wolfersveen JO10-1 Vorden JO8-1
    10B Wichmond 11.40-12.20 PAX JO9-1 - Ruurlo JO10-2 Vorden JO8-1
    11D Wichmond 12.20-13.00 Keijenburgse Boys JO11-1 - Ratti-Socii JO11-1 Vorden JO8-1
    11D Wichmond 13.00-13.40 Ruurlo JO11-2A - VIOD JO11-5 Ruurlo JO11-2A
    11A Wichmond 13.40-14.20 VIOD JO10-1 - Vorden JO11-1 Ruurlo JO11-2A
    8B Zelhem 08.30-09.10 PAX JO8-2 - Wolfersveen JO8-1 PAX JO8-2
    8B Zelhem 09.10-09.50 Varsseveld JO8-2 - Ruurlo JO8-2 PAX JO8-2
    9A Zelhem 09.50-10.30 Concordia JO8-1 - Varsseveld JO9-1 PAX JO8-2
    9A Zelhem 10.30-11.10 VIOD JO9-2 - Vorden JO9-1 PAX JO8-2
    10B Zelhem 11.10-11.50 VIOD JO10-2 - Kilder JO10-1 PAX JO8-2
    13B Zelhem 11.50-12.30 Doetinchem JO13-1 - Basteom JO13-1A PAX JO8-2
  • Programma 11 januari 2020

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    11A Keppel 12.30-13.10 Vorden JO11-1 - VIOD JO11-2 Vorden JO11-1
    11E Keppel 13.10-13.50 Basteom JO11-2 - HC'03 JO11-2 Vorden JO11-1
    13F Keppel 13.50-14.30 HC'03 JO13-3B - HC'03 JO13-2B Vorden JO11-1
    13F Keppel 14.30-15.10 Kilder MO13-1A - PAX MO13-1A Vorden JO11-1
    13E Keppel 15.10-15.50 VIOD JO13-3B - HC'03 JO13-1B Vorden JO11-1
    13C Keppel 15.50-16.30 VIOD JO13-2A - VIOD JO13-2B Vorden JO11-1
    9B Wehl 08.30-09.10 Keijenburgse boys JO9-1 - Concordia JO9-2 Concordia JO9-2
    9A Wehl 09.10-09.50 Ruurlo JO9-1 - Concordia JO8-1 Concordia JO9-2
    10A Wehl 09.50-10.30 Concordia JO10-1 - VIOD JO9-1 Concordia JO9-2
    13A Wehl 10.30-11.10 Concordia JO13-1A - Vorden JO13-1A Concordia JO9-2
    13A Wehl 11.10-11.50 Concordia JO13-1B - VIOD JO13-1A Concordia JO9-2
    10B Wehl 11.50-12.30 Ruurlo JO10-2 - Concordia JO9-1 Concordia JO9-2
    11D Wehl 12.30-13.10 VIOD JO11-5 - Concordia JO11-3 Concordia JO11-3
    11B Wehl 13.10-13.50 Concordia JO11-2 - Kilder JO11-1 Concordia JO11-3
    13A Wehl 13.50-14.30 VIOD JO13-1B - Vorden JO13-1B Concordia JO11-3
    13B Wehl 14.30.15.10 VIOD JO11-1 - Basteom JO13-1A Concordia JO11-3
    13C Wehl 15.10-15.50 PAX JO13-2B - HC'03 JO13-1A Concordia JO11-3
    13C Wehl 15.50-16.30 Basteom JO13-1B - Concordia JO13-2A Concordia JO11-3
    10C Wichmond 09.00-09.40 Basteom JO10-1 - Ruurlo JO10-4 Ruurlo JO10-4
    10C Wichmond 09.40-10.20 VIOD JO10-3 - Ruurlo JO10-3 Ruurlo JO10-4
    10C Wichmond 10.20-11.00 Wolfersveen JO10-1 - PAX JO10-2 Ruurlo JO10-4
    11D Wichmond 11.00-11.40 Ratti-Socii JO11-1 - Ruurlo JO11-2A Ruurlo JO10-4
    11C Wichmond 11.40-12.20 Vorden JO11-2 - Varsseveld JO11-2 Ruurlo JO10-4
    11C Wichmond 12.20-13.00 Doetinchem JO11-1 - Ruurlo JO11-2B Ruurlo JO10-4
    13E Wichmond 13.00-13.40 Vorden JO13-2B - HC'03 JO13-2A Ruurlo JO10-4
      Zelhem 08.30-09.10 vervalt -   Keijenburgse Boys MO8-1 
    8B Zelhem 09.10-09.50 Ruurlo JO8-2 - PAX JO8-2 Keijenburgse Boys MO8-1
    8B Zelhem 09.50-10.30 Wolfersveen JO8-1 - Keijenburgse Boys MO8-1 Keijenburgse Boys MO8-1
    9B Zelhem 10.30-11.10 Basteom JO9-1 - VIOD JO9-3 Keijenburgse Boys MO8-1
    9B Zelhem 11.10-11.50 Kilder JO9-1 - HC'03 JO9-1 Keijenburgse Boys MO8-1
    10B Zelhem 11.50-12.30 PAX JO9-1 - Kilder JO10-1 Keijenburgse Boys MO8-1
    10A Zelhem 12.30-13.10 Keijenburgse boys JO10-1 - Ruurlo JO10-1 Keijenburgse Boys JO10-1
    9A Zelhem 13.10-13.50 Varsseveld JO9-1 - VIOD JO9-2 Keijenburgse Boys JO10-1
    10B Zelhem 13.50-14.30 Concordia JO10-2 - VIOD JO10-2 Keijenburgse Boys JO10-1
    11E Zelhem 14.30-15.10 Varsseveld JO11-3 - Varsseveld JO11-4 Keijenburgse Boys JO10-1
    11B Zelhem 15.10-15.50 VIOD JO11-3 - HC'03 JO11-1 Keijenburgse Boys JO10-1
    11A Zelhem 15.50-16.30 PAX JO11-1 - VIOD JO10-1 Keijenburgse Boys JO10-1
  • Programma 18 januari 2020

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    13A Vorden 13.00-13.40 Vorden JO13-1A - VIOD JO13-1B Vorden JO13-1A
    11C Vorden 13.40-14.20 Varsseveld JO11-2 - VIOD JO11-4 Vorden JO13-1A
    11C Vorden 14.20-15.00 Ruurlo JO11-2B - Vorden JO11-2 Vorden JO13-1A
    13G Vorden 15.00-15.40 PAX JO13-3A - PAX JO13-3B Vorden JO13-1A
    13G Vorden 15.40-16.20 Vorden JO13-3A - Ruurlo JO13-4A Vorden JO13-1A
    13G Vorden 16.20-17.00 Vorden JO13-3B - Ruurlo JO13-4B Vorden JO13-1A
    10A Zelhem 08.30-09.10 PAX JO10-1 - Ruurlo JO10-1 PAX JO10-1
    10A Zelhem 09.10-09.50 VIOD JO9-1 - Keijenburgse boys JO10-1 PAX JO10-1
    8B Zelhem 09.50-10.30 Keijenburgse boys MO8-1 - Ruurlo JO8-2 PAX JO10-1
    13A Zelhem 10.30-11.10 Concordia JO13-1B - Vorden JO13-1B PAX JO10-1
    13A Zelhem 11.10-11.50 VIOD JO13-1A - Concordia JO13-1A PAX JO10-1
    8B Zelhem 11.50-12.30 PAX JO8-2 - Varsseveld JO8-2 PAX JO10-1
    13B Zelhem 12.30-13.10 VIOD JO12-1 - Ruurlo JO13-2A VIOD JO12-1
    13B Zelhem 13.10-13.50 Ruurlo JO13-2B - Doetinchem JO13-1 VIOD JO12-1
    13C Zelhem 13.50-14.30 VIOD JO13-2B - PAX JO13-2B VIOD JO12-1
    13C Zelhem 14.30-15.10 Concordia JO13-2A - VIOD JO13-2A VIOD JO12-1
    13C Zelhem 15.10-15.50 HC'03 JO13-1A - Basteom JO13-1B VIOD JO12-1
  • Programma 25 januari 2020

    klasse zaal tijd team   team haldienst
    11B Keppel 12.30-13.10 HC'03 JO11-1 - Basteom JO11-1 HC'03 JO11-1
    9C Keppel 13.10-13.50 Concordia MO9-1 - HC'03 JO9-2 HC'03 JO11-1
    9C Keppel 13.50-14.30 Varsseveld JO9-2 - PAX JO9-2 HC'03 JO11-1
    9C Keppel 14.30-15.10 Vorden JO9-2 - Basteom JO9-2 HC'03 JO11-1
    13F Keppel 15.10-15.50 HC'03 JO13-2B - HC'03 JO13-3A HC'03 JO11-1
    13F Keppel 15.50-16.30 PAX MO13-1A - HC'03 JO13-3B HC'03 JO11-1
    13A Vorden 13.00-13.40 Vorden JO13-1B - Vorden JO13-1A Vorden JO13-1B
    13E Vorden 13.40-14.20 HC'03 JO13-1B - Keijenburgse Boys JO13-1B Vorden JO13-1B
    13E Vorden 14.20-15.00 HC'03 JO13-2A - VIOD JO13-3B Vorden JO13-1B
    11D Vorden 15.00-15.40 Ruurlo JO11-2A - Keijenburgse Boys JO11-1 Vorden JO13-1B
    10A Vorden 15.40-16.20 Ruurlo JO10-1 - VIOD JO9-1 Vorden JO13-1B
    10C Vorden 16.20-17.00 Ruurlo JO10-4 - Wolfersveen JO10-1 Vorden JO13-1B
    11A Wehl 08.30-09.10 VIOD JO10-1 - Concordia JO11-1 Concordia JO11-1
    8A wehl 09.10-09.50 Basteom JO8-1 - Concordia JO8-2 Concordia JO11-1
    11D Wehl 09.50-10.30 Concordia JO11-3 - Ratti-Socii JO11-1 Concordia JO11-1
    10A Wehl 10.30-11.10 Concordia JO10-1 - PAX JO10-1 Concordia JO11-1
    13A Wehl 11.10-11.50 Concordia JO13-1A - Concordia JO13-1B Concordia JO11-1
      Wehl 11.50-12.30 vervalt -   Concordia JO11-1
    13A Wehl 12.30-13.10 VIOD JO13-1B - VIOD JO13-1A VIOD JO13-1B
    13D Wehl 13.10-13.50 Keijenburgse Boys JO13-1A - Kilder JO13-1A VIOD JO13-1B
    13D Wehl 13.50-14.30 Concordia JO13-2B - VIOD JO13-3A VIOD JO13-1B
    13B Wehl 14.30-15.10 Ruurlo JO13-2A - VIOD JO11-1 VIOD JO13-1B
    13B Wehl 15.10-15.50 Doetinchem JO13-1 - VIOD JO12-1 VIOD JO13-1B
    13B Wehl 15.50-16.30 BasteomJO13-1A - Ruurlo JO13-2B VIOD JO13-1B
    8B Wichmond 09.00-09.40 Ruurlo JO8-2 - Wolfersveen JO8-1 Ruurlo JO8-2
    8B Wichmond 09.40-10.20 Varsseveld JO8-2 - Keijenburgse boys MO8-1 Ruurlo JO8-2
    9A Wichmond 10.20-11.00 VIOD JO9-2 - Ruurlo JO9-1 Ruurlo JO8-2
    9A Wichmond 11.00-11.40 Vorden JO9-1 - Varsseveld JO9-1 Ruurlo JO8-2
    10C Wichmond 11.40-12.20 Ruurlo JO10-3 - Basteom JO10-1 Ruurlo JO8-2
    10C Wichmond 12.20-13.00 PAX JO10-2 - VIOD JO10-3 Ruurlo JO8-2
    10B Zelhem 08.30-09.10 Concordia JO9-1 - PAX JO9-1 PAX JO9-1
    10B Zelhem 09.10-09.50 VIOD JO10-2 - Ruurlo JO10-2 PAX JO9-1
    10B Zelhem 09.50-10.30 Kilder JO10-1 - Concordia JO10-2 PAX JO9-1
    8A Zelhem 10.30-11.10 Varsseveld JO8-1 - Vorden JO8-1 PAX JO9-1
    8A Zelhem 11.10-11.50 VIOD JO8-3 - Ruurlo JO8-1 PAX JO9-1
    11E Zelhem 11.50-12.30 HC'03 JO11-2 - Keijenburgse Boys MO11-1 PAX JO9-1
    11E Zelhem 12.30-13.10 Varsseveld JO11-4 - Basteom JO11-2 Varsseveld JO11-4
    12A Zelhem 13.10-13.50 Kilder MO12-1 - PAX JO12-1 Varsseveld JO11-4
    12A Zelhem 13.50-14.30 VIOD JO12-2 - Kilder JO12-1 Varsseveld JO11-4
    12A Zelhem 14.30-15.10 VIOD JO12-3 - Basteom JO12-1 Varsseveld JO11-4
    11A Zelhem 15.10-15.50 VIOD JO11-2 - PAX JO11-1 Varsseveld JO11-4
    11B Zelhem 15.50-16.30 Kilder JO11-1 - VIOD JO11-3 Varsseveld JO11-4
  • Sporthal Keppel

  • Sporthal Steenderen

  • Sporthal Wehl

  • Sporthal Wichmond

  • Sporthal Vorden

  • Sporthal Zelhem

  • Hoofdsponsoren