• Concordia-W 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerritsen, RonnieOverige stafTeammanager
    Hogenkamp, GerbenOverige stafTeammanager
    Tiemessen, MarcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 nov. 14:30OBW 3 - Concordia-W 3Sportpark Hengelder
    4 dec. 14:30Concordia-W 3 - FC Bergh 5Sportpark De Grindslag
    11 dec. 14:30Terborg 4 - Concordia-W 3Sportpark De Paasberg (Terborg)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.Klein Dochteren 2 - Concordia-W 36 - 2
    20 nov.Concordia-W 3 - SDOUC 25 - 1
  • Poulestanden Concordia-W 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW 366002671918
    2Gendringen 255002732415
    3FC Bergh 565012251715
    4Concordia-W 365012291315
    5VIOD 4 (zat)7304171349
    6DZC '68 1072231121-108
    7Terborg 46204927-186
    8DVV 66114717-104
    9SDOUC 24103713-63
    10DVC '26 56105924-153
    11VVG '25 24022417-132
    12VIOD 3 (zat)5014712-51

    Poulestanden Concordia-W 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W 3330013499
    2Eerbeekse Boys 532019816
    3SV Basteom 23102910-13
    4Oeken 43003312-90

    Poulestanden Concordia-W 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser 311008083
    2Alverna 211009273
    3DVV 511008263
    4DVOL O23-111007163
    5Fortissimo 511006063
    6FC Suryoye-Mediterraneo O23-111006063
    7s.v. Rijssen 811006153
    8Zeewolde 811006153
    9Sparta Nijkerk 811007343
    10Beuningse Boys O23-111005143
    11GVV Eilermark 311009633
    12csv Apeldoorn 1111006333
    13Victoria Boys 311006333
    14Kampen 311005233
    15SC Rheden 511005233
    16Dieze West 211004133
    17Hulzense Boys 611004133
    18IJsselstreek 211004133
    19Lienden 211004133
    20HTC 711003033
    21SDC Putten 1111003033
    22SSA DVC Dedemsvaart 611003033
    23Veensche Boys O23-111005323
    24WSV 311005323
    25AZSV 1111004223
    26Columbia 311004223
    27asv Dronten 811003123
    28Concordia-W 311003123
    29De Paasberg 311003123
    30Vogido 311003123
    31asv Dronten O23-111002023
    32SC Klarenbeek 311002023
    33Klein Dochteren 211002023
    34WHC O23-111002023
    35WSV O23-211002023
    36DVS'33 Ermelo 811009813
    37OBW 411008713
    38Be Quick Z. 311005413
    39Hulzense Boys 711005413
    40Hoevelaken O23-111004313
    41Almelo 311004313
    42sv DFS 311004313
    43DOS '37 1011004313
    44csv Apeldoorn 711002113
    45Batavia '90 511002113
    46sv DFS 411002113
    47Fortissimo 411002113
    48Nijmegen 311002113
    49Olympia'28 611002113
    50EFC PW 1885 311002113
    51SVZW 1011002113
    52SV Hatert 211005503
    53FC Winterswijk 811003303
    54Daarlerveen 311002203
    55DKB 311002203
    56WVF 1311001103
    57EMM 311001103
    58Dos Kampen 800000000
    59Nijmegen 510015500
    60Grol 310013300
    61ASV '57 610012200
    62Nieuwleusen SV 710012200
    63SVI 610011100
    64Trekvogels 610011100
    65Sparta Nijkerk 11100189-10
    66SDOUC 2100178-10
    67Advendo '57 6100145-10
    68Holten 2 za.100145-10
    69V.V. Barneveld 4100134-10
    70Blauw Geel '55 9100134-10
    71BZSV de Blauwwitters 2100134-10
    72Hardenberg '85 6100134-10
    73Berkum 10100112-10
    74CHRC 2100112-10
    75EMM 4100112-10
    76Lemele 2100112-10
    77Losser 2100112-10
    78SDV Barneveld O23-3100112-10
    79Stevo 2100112-10
    80VEVO 4100112-10
    81ESC 5100135-20
    82FC Zutphen O23-1100135-20
    83FC Bergh 5100124-20
    84De Kieviten 2100124-20
    85Dierense Boys O23-1100113-20
    86DVS'33 Ermelo 13100113-20
    87HSC '21 3100113-20
    88MASV O23-2100113-20
    89Markelo 2100102-20
    90Nunspeet 7100102-20
    91Oene 4100102-20
    92SSA DVC Dedemsvaart 3100102-20
    93SV Twello 3100102-20
    94Excelsior '31 13100169-30
    95De Gazelle 2100136-30
    96WZC Wapenveld 5100136-30
    97ASC '62 4100125-30
    98FC Bergh 7100125-30
    99Batavia '90 4100114-30
    100Hulzense Boys 5100114-30
    101Krayenhoff 4100114-30
    102Wijthmen 3100114-30
    103Advendo '57 5100103-30
    104IJVV 9100103-30
    105NSC Nijkerk 5100103-30
    106OWIOS 7100137-40
    107SDOO 3100115-40
    108FC Berghuizen 3100116-50
    109WVF 15100116-50
    110DZC '68 9100128-60
    111SC Millingen 2100117-60
    112DTS '35 Ede 13100106-60
    113SVV '56 4100106-60
    114De Treffers 7100129-70
    115BWO O23-1100108-80

    Poulestanden Concordia-W 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys O23-11100140143
    2DVOL O23-111007163
    3FC Suryoye-Mediterraneo O23-111006063
    4Den Ham 511009453
    5ZZC'20 511007253
    6DKB 311006153
    7DVS'33 Ermelo 811006153
    8csv Apeldoorn 711005053
    9Be Quick Z. 311007343
    10Klein Dochteren 211006243
    11Grol 411005143
    12Losser 311005143
    13Terborg 311005233
    14DVS'33 Ermelo 1111004133
    15Hoevelaken O23-111003033
    16Almelo 311005323
    17Alverna 211004223
    18HTC 711004223
    19Losser 511004223
    20Nijmegen 311004223
    21WHC O23-111004223
    22WVF 1011004223
    23SC Rheden 511003123
    24SDC Putten 1111003213
    25Victoria Boys 311003213
    26Beuningse Boys O23-111002113
    27SV Otterlo 411002203
    28Hulzense Boys 711002203
    29csv Apeldoorn 1111001103
    30Vogido 311001103
    31Hulzense Boys 611001103
    32Kampen 311000003
    33asv Dronten O23-100000000
    34Batavia '90 500000000
    35DETO 700000000
    36sv DFS 400000000
    37SV Hatert 200000000
    38IJsselstreek 200000000
    39SC Klarenbeek 300000000
    40Lienden 200000000
    41DOS '37 1010012200
    42DVV 510012200
    43GVV Eilermark 310011100
    44Sparta Nijkerk 810011100
    45Daarlerveen 310011100
    46Zeewolde 810010000
    47Columbia 3100123-10
    48WSV O23-2100123-10
    49sv DFS 3100112-10
    50ATC '65 9100135-20
    51AZSV 11100124-20
    52EMM 3100124-20
    53Fortissimo 5100124-20
    54Olympia'28 6100124-20
    55SVV '56 3100124-20
    56SVZW 12100124-20
    57WSV 3100113-20
    58EFC PW 1885 3100125-30
    59SSA DVC Dedemsvaart 6100114-30
    60asv Dronten 8100103-30
    61FC Winterswijk 8100137-40
    62Concordia-W 3100126-40
    63Gendringen 2100115-40
    64SVZW 13100115-40
    65SVZW 10100149-50
    66OBW 4100127-50
    67Dieze West 2100116-50
    68WVF 13100116-50
    69VSCO '61 8100105-50
    70Fortissimo 4100117-60
    71s.v. Rijssen 8100106-60
    72Vierhouten '82 21001014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aaldering, MaxTeamspeler
    Buiting, BartTeamspeler
    Buiting, LuukTeamspeler
    Buiting, ThomasTeamspeler
    Gerritsen, RickTeamspeler
    Giesen, JasperTeamspeler
    Giesen, MarijnTeamspeler
    Giesen, StanTeamspeler
    Hogenkamp, TomTeamspeler
    Kraaijvanger, NoudTeamspeler
    Lamers, MelvinTeamspeler
    Le Conge, JoëlTeamspeler
    Meurs, PascalTeamspeler
    Riewald, MartenTeamspeler
    Steijntjes, TwanTeamspeler
    Tiemessen, LucaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    OBW 3

    VS

    Concordia-W 3

    27 november 202114:30 uur
    Sportpark Hengelder Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Concordia-W 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd