• Concordia-W 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafStandaard functie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Gerritsen, DennisOverige stafTeammanager
    Nijenhuis, ThijsTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Schlief, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00-21:30u 3A 3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 12:00Orion 3 - Concordia-W 3Sportpark Mariƫnbosch
    4 okt. 10:30Concordia-W 3 - Jonge Kracht 2Sportpark De Grindslag
    11 okt. 11:00RKSV Driel 2 - Concordia-W 3Sportpark Driel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.Concordia-W 3 - DVC '26 30 - 2
    20 sep.Concordia-W 3 - Woezik 30 - 1
  • Poulestanden Concordia-W 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beuningse Boys 211007073
    2Orion 311004313
    3RKSV Driel 211002113
    4DVOL 211002113
    5Woezik 311001013
    6Groesbeekse Boys 210101101
    7SC Millingen 210101101
    8DVV 2100134-10
    9GVA 2100112-10
    10Jonge Kracht 2100112-10
    11Concordia-W 3100101-10
    12DCS 3100107-70

    Poulestanden Concordia-W 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Bataven 23300171169
    2DVC '26 332018446
    3Concordia-W 3310239-63
    4DCS 33003115-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baars, RoelTeamspeler
    Bles, LarsTeamspeler
    Delfsma, JesperTeamspeler
    Gerritsen, DennisTeamspeler
    Gieling, TomTeamspeler
    Jansen, NickTeamspeler
    Kaal, BjornTeamspeler
    Linnenbank, RobTeamspeler
    Meijer, JeffreyTeamspeler
    Nieuwenhuis, JasperTeamspeler
    Oever, Maarten tenTeamspeler
    Oever, Pim tenTeamspeler
    Schlief, JeroenTeamspeler
    Teunissen, RemcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.