• Concordia-W 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Du Plessis, IvoOverige stafTeammanager
    Linnenbank, WilkoMedische stafVerzorger
    Willemsen, MarkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00-21:30u Panna/3B 10
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 10:00Warnsveldse Boys 3 - Concordia-W 4Sportpark 't Braamveld
    4 okt. 10:00Concordia-W 4 - Pax 3Sportpark De Grindslag
    11 okt. 10:00Kilder 2 - Concordia-W 4Sportpark De Tol
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.DVC '26 5 - Concordia-W 40 - 1
    20 sep.Concordia-W 4 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 32 - 2
  • Poulestanden Concordia-W 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 33210144107
    2Concordia-W 431115504
    3DCS 4210134-13
    4DVC '26 5200209-90

    Poulestanden Concordia-W 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergh 311005143
    2Doetinchem 311002113
    3Concordia-W 410102201
    4ST: SDOUC/Ulftse Boys 310102201
    5Etten 210101101
    6Kilder 210101101
    7Pax 310101101
    8Warnsveldse Boys 310101101
    9Angerlo Vooruit 200000000
    10Keijenburgse Boys 200000000
    11vv Montferland 2100112-10
    12Dierense Boys 2100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ambting, LenTeamspeler
    Besselink, JarnoTeamspeler
    Bongers, JensTeamspeler
    Caldenhoven, TwanTeamspeler
    Giesen, LuukTeamspeler
    Hal, Robert vanTeamspeler
    Hebing, JeroenTeamspeler
    Hebing, MarkTeamspeler
    Houterman, GregorTeamspeler
    Hunter, ErrolTeamspeler
    Jansen, ThijsTeamspeler
    Leenders, RobertTeamspeler
    Lenderink, MaxTeamspeler
    Melissen, ThomTeamspeler
    Nibbeling, MarcelTeamspeler
    Pastoors, DionTeamspeler
    Reulink, DaveTeamspeler
    Siebes, JurgenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.